Je mi 20 let, narodil jsem se v Ivančicích, na brusle jsem se poprvé postavil ve 3 letech a ve 4 začal hrát v Rosicích, kde jsem byl tuším asi 4 roky, potom jsem začal hrát ve Velkém Meziříčí, tam jsem hrál taky 4 roky. Vyhráli jsme tam mistrovství ČR 3 tříd. Potom jsem přestoupil do Komety, tam jsem hrál 5 let. Vyhráli jsme mistrovství ČR mladšího dorostu, dostal jsem tam ocenění nejproduktivnější hráč.

V té době už jsem měl agenta, který mi řekl, že mám možnost odjet na týden na zkoušku právě do Finska do Oulu. Po týdnu mu řekli, že můžu přestoupit, jestli budu chtít a tak jsem přestoupil.

No a teď už jsem tady 5. rok, vyhráli jsme celou soutěž Finska staršího dorostu. Rok na to jsem byl vybraný do All star týmu celé juniorské soutěže. Když jsem byl mladší a hrál v Brně nebo ve Velkém Meziříčí, tak jsem hodně jezdil na různý turnaje s hokejovými výběry. Byl jsem 2x v Kanadě, ve Francii, no všude po Evropě jsme jezdili na turnaje. Na těch turnajích jsem vyhrál i pár ocenění pro nejlepší hráče nebo střelce turnaje. Doma mám hezkou sbírku.

Ve 13 letech jsme vyhráli s výběrem Czech Selects neoficiální mistrovství světa hráčů do 14 let, turnaj World Select Invitational. Od 16 mi potom začala oficiální juniorská reprezentace, kde jsem postupně ve výběrech U16,U17,U18,U19 a U20 odehrál cca 61 zápasů a měl 21 kanadských bodů. Mezi největší úspěchy v reprezentaci počítám, že jsem se dostal na oficiální mistrovství světa hráčů do 20 let, mistrovství světa hráčů do 18 let a potom 2. místo na turnaji Ivana Hlinky v Břeclavi v U18.

Momentálně mám podepsanou profesionální smlouvu s týmem Karpat Oulu.

Můj první zápas v nejvyšší soutěži jsem odehrál když mi bylo 18 let, 10. března 2016. Můj první gól v nejvyšší finské soutěži jsem dal 1. listopadu 2017.

Letos mě potkalo i moje první zranění, kdy jsem měl roztříštěný prostřední kloub na levé ruce a musel jsem na operaci, byl jsem mimo cca 2 měsíce.

Moje největší úspěchy - MS U20 v Kanadě, MS U18 ve Švýcarsku, 2. místo turnaj Ivana Hlinky, All star tým ve finské juniorské extralize Mistr finské extraligy staršího dorostu, Mistr české extraligy mladšího dorostu, Nejužitečnější hráč extraligy mladšího dorostu, potom určitě první zápas za chlapy a můj první gól za chlapy.