25. ročník Mc Donald´s Cup

Ve čtvrtek 18. dubna 2024 se uskutečnilo okrskové kolo fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup pro 4. a 5. ročník. Na umělé trávě fotbalového stadionu FC Ivančice se sešli hráči ze 7 škol. Ty byly rozlosovány do základních skupin, ve kterých se družstva utkala systémem každý s každým. Naše škola skončila ve skupině druhá a utkala se v zápase o 3. a 4. místo s fotbalisty z Ořechova. Utkání skončilo 1:0 v náš neprospěch, a tak jsme obsadili konečné 4. místo.

Turnaj vyhrálo družstvo z Neslovic, které postupuje do okresního kola.

Hráči Vojtěch Diviš (III. B), Jakub Benda, Šimon Dobroň, Jakub Kafka a Matyas Římský (IV. A), Tomáš Sojka (IV. B), Nicolas Koutný (V. A) a Jan Budík (V. B) podali bojovný výkon a za reprezentaci školy si zaslouží velkou pochvalu.

Mgr. Milana Kafková

Foto: Mgr. Milana Kafková