Dnes je 25. 09. 2017 – dnes má svátek Zlata, zítra Andrea.
Archiv | O škole | E-deska | Zaměstnanci | Žáci | Studium | Školní události | Volný čas | Jídelníček | Kontakty | Sponzoři

JSME SOUČÁSTÍ PROJEKTŮ

POČÍTAČOVÉ KURZY

Počítačové kurzy Aktuální info. o PC kurzech. Pořádáme tyto kurzy:
pro začátečníky
pro mírně pokročilé
individuální kurzy

ŠKOLNÍ SBĚR

Školní sběr Aktuálně sbíráme:
– starý papír
– šípky
- víčka z PET lahví

SOUTĚŽE PRO ŽÁKY

Internetové soutěže Pro všechny soutěživé nabízíme vědomostní soutěže o atraktivní ceny. Sledujte výsledky našich žáků.

WEBY TŘÍD A KROUŽKŮ

webové stránky jednotlivých tříd a kroužků Některé třídy a kroužky naší školy mají vlastní webové prezentace:

- zájmový útvar Zpěvánek
- třída 2. A
- třída 2. B

FreeZ klub a ICM Ivančice

ICM Ivančice a R-klub mládeže Informační centrum pro mládež je místo, které poskytuje mladým lidem informace z oblastí jako jsou vzdělávání, práce, cestování, volný čas...

INFORMACE O WEBU

Návštěvnost webu

Aktualizace webu
– každý pracovní den

<<< Zpět Hlavní strana Vpřed >>>

Sponzoři ZŠ T. G. Masaryka

sponzor ZŠ TGM sponzor ZŠ TGM

Sponzorování ZŠ T. G. Masaryka

ZÁKLADNÍ ŠKOLA T. G. MASARYKA
Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Na Brněnce 1, Ivančice 66491
V Ivančicích dne: 26. 8. 2008
E-mail: zstgmasaryka@seznam.cz

Vážení podnikatelé, vážení partneři,
Dovolte nám, abychom Vám představili náš nový projekt, jak můžete prezentovat svoji firmu prostřednictvím základní školy T. G. Masaryka:
  1. Webové stránky školy.
  2. Nástěnná tabule na plotu školy – hlavní tah na Brno.
  3. Školní internetová soutěž „Co nevím, to si najdu“.
  4. Počítačové kurzy pro veřejnost (skripta „Výuka práce na PC“).
Možnosti propagace Vaší firmy:
  1. WEBOVÉ STRÁNKY ŠKOLY
    Školní web ZŠ T. G. Masaryka v Ivančicích plní svoji informační funkci od 1. 10. 2004. Svým rozsáhlým obsahem z prostředí školy, nabídkou odkazů souvisejících nejen se školou naplňuje potřeby žáků, rodičů, ale i těch, kteří rádi zavzpomínají na prostředí naší školy. Jelikož jsme si vědomi toho, že je stále co zdokonalovat, je naší snahou postupně zvyšovat atraktivitu školního webu.
    Návštěvnost školního webu ze strany veřejnosti je v současné době cca 4000 návštěv za měsíc. Návštěvnost ve škole je cca 2000 návštěv za měsíc.
    TEXTOVÁ – GRAFICKÁ – ANIMOVANÁ REKLAMA
    Na této stránce v horní části (tedy pod odkazem „Sponzoři“ z hlavní strany) bude umístěno Vaše logo (dodáte nebo Vám je vytvoříme) s max. rozměry 180 x 60 bodů. Logo může sloužit jako odkaz na textové informace (foto-galerii Vaší firmy, či produktů), které dodáte. Další možností je umístit logo s aktuální nabídkou (tato nabídka může být dle Vašich přání průběžně měněna) v téže sekci formou banneru (Flash animace) s max. rozměry 500 x 80 bodů.
    CENA – služba, finance či Vaše zboží (pro školu či žáky do soutěží) v minimální hodnotě 500 Kč/rok.
POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ
Copyright (c) 2004 – 2017, ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace