Dnes je 23. 09. 2018 – dnes má svátek Berta, zítra Jaromír.
Archiv | O škole | E-deska | Zaměstnanci | Žáci | Studium | Školní události | Volný čas | Jídelníček | Kontakty | Sponzoři

MAPA ŠKOLY - 2018/2019

Mapa školy
Detailně zakreslené 2D mapy
4 podlaží, interaktivní 3D mapy.

POČÍTAČOVÉ KURZY

Počítačové kurzypro mírně pokročilé
pro začátečníky
individuální kurzy

!! INFORMAČNÍ LETÁK !!
- ke stažení

!! ZAHÁJENÍ 1. listopadu !!
- více zde

Obecné INFORMACE o PC kurzech.
Rychlá REGISTRACE vyplněním formuláře.

SOUTĚŽE PRO ŽÁKY

Internetové soutěže Pro všechny soutěživé nabízíme vědomostní soutěže o atraktivní ceny. Sledujte výsledky našich žáků.

ŠKOLNÍ SBĚR

Školní sběr Aktuálně sbíráme:
– šípky, kaštany
– starý papír
– víčka z PET lahví
– elektroodpad

JSME SOUČÁSTÍ PROJEKTŮ

Zelená škola

Recyklohraní

WEBY TŘÍD A KROUŽKŮ

webové stránky jednotlivých tříd a kroužků Některé třídy a kroužky naší školy mají vlastní webové prezentace:

- zájmový útvar Zpěvánek

INFORMACE O WEBU

Návštěvnost webu

Aktualizace webu
– každý pracovní den

<<< Zpět Hlavní strana Vpřed >>>

Sponzoři ZŠ T. G. Masaryka

sponzor ZŠ TGM sponzor ZŠ TGM

Sponzorování ZŠ T. G. Masaryka

ZÁKLADNÍ ŠKOLA T. G. MASARYKA
Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Na Brněnce 1, Ivančice 66491
V Ivančicích dne: 26. 8. 2018
E-mail: o.nemec@zstgmivancice.cz

Vážení podnikatelé, vážení partneři,
Dovolte nám, abychom Vám představili náš nový projekt, jak můžete prezentovat svoji firmu prostřednictvím základní školy T. G. Masaryka:
  1. Webové stránky školy.
  2. Nástěnná tabule na plotu školy – hlavní tah na Brno.
  3. Školní internetová soutěž „Co nevím, to si najdu“.
  4. Počítačové kurzy pro veřejnost (skripta „Výuka práce na PC“).
Možnosti propagace Vaší firmy:
  1. WEBOVÉ STRÁNKY ŠKOLY
    Školní web ZŠ T. G. Masaryka v Ivančicích plní svoji informační funkci od 1. 10. 2004. Svým rozsáhlým obsahem z prostředí školy, nabídkou odkazů souvisejících nejen se školou naplňuje potřeby žáků, rodičů, ale i těch, kteří rádi zavzpomínají na prostředí naší školy. Jelikož jsme si vědomi toho, že je stále co zdokonalovat, je naší snahou postupně zvyšovat atraktivitu školního webu.
    Návštěvnost školního webu je v průměru 450 návštěv za den.
    TEXTOVÁ – GRAFICKÁ – ANIMOVANÁ REKLAMA
    Na této stránce v horní části (tedy pod odkazem „Sponzoři“ z hlavní strany) bude umístěno Vaše logo (dodáte nebo Vám je vytvoříme) s max. rozměry 180 x 60 bodů. Logo může sloužit jako odkaz na textové informace (foto-galerii Vaší firmy, či produktů), které dodáte. Další možností je umístit logo s aktuální nabídkou (tato nabídka může být dle Vašich přání průběžně měněna) v téže sekci formou banneru (Flash animace) s max. rozměry 500 x 80 bodů.
    CENA – služba, finance či Vaše zboží (pro školu či žáky do soutěží) v minimální hodnotě 500 Kč/rok.
POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ
Copyright (c) 2004 – 2018, ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace