Dnes je 15. 11. 2018 – dnes má svátek Leopold, zítra Otmar.
Archiv | O škole | E-deska | Zaměstnanci | Žáci | Studium | Školní události | Volný čas | Jídelníček | Kontakty | Sponzoři

MAPA ŠKOLY - 2018/2019

Mapa školy
Detailně zakreslené 2D mapy
4 podlaží, interaktivní 3D mapy.

JSME SOUČÁSTÍ PROJEKTŮ

Zelená škola

Recyklohraní

SOUTĚŽE PRO ŽÁKY

Internetové soutěže Pro všechny soutěživé nabízíme vědomostní soutěže o atraktivní ceny. Sledujte výsledky našich žáků.

ŠKOLNÍ SBĚR

Školní sběr Aktuálně sbíráme:
– pomerančová kůra
– starý papír
– víčka z PET lahví
– elektroodpad

POČÍTAČOVÉ KURZY

Počítačové kurzypro mírně pokročilé
pro začátečníky
individuální kurzy

Obecné INFORMACE o PC kurzech. Další informace zde

WEBY TŘÍD A KROUŽKŮ

webové stránky jednotlivých tříd a kroužků Některé třídy a kroužky naší školy mají vlastní webové prezentace:

- zájmový útvar Zpěvánek

INFORMACE O WEBU

Návštěvnost webu

Aktualizace webu
– každý pracovní den

<<< Zpět Hlavní strana Vpřed >>>

Sponzoři ZŠ T. G. Masaryka

sponzor ZŠ TGM sponzor ZŠ TGM

Sponzorování ZŠ T. G. Masaryka

ZÁKLADNÍ ŠKOLA T. G. MASARYKA
Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Na Brněnce 1, Ivančice 66491
V Ivančicích dne: 26. 8. 2018
E-mail: reditel@zstgmivancice.cz

Vážení podnikatelé, vážení partneři,
Dovolte nám, abychom Vám představili náš projekt, jak můžete prezentovat svoji firmu prostřednictvím základní školy T. G. Masaryka:
  1. Nástěnná tabule na plotu školy – hlavní tah na Brno.
  2. Webové stránky školy.
Možnosti propagace Vaší firmy:
  1. NÁSTĚNNÁ TABULE NA PLOTU PŘI HLAVNÍM TAHU NA BRNO
    Vaše firma má jedinečnou možnost ukázat se stovkám lidí denně formou tabule, jejíž obsah si jak po textové, tak i grafické stránce navrhnete naprosto sami.
    CENA – služba, finance či Vaše zboží (pomůcky do výuky, vybavení učeben či ceny do soutěží) v hodnotě 5000 Kč/rok.
    plocha vyhrazená pro Vaši reklamu

2. WEBOVÉ STRÁNKY ŠKOLY
    Školní web ZŠ T. G. Masaryka v Ivančicích plní svoji informační funkci od 1. 10. 2004. Svým rozsáhlým obsahem z prostředí školy, nabídkou odkazů souvisejících nejen se školou naplňuje potřeby žáků, rodičů, ale i těch, kteří rádi zavzpomínají na prostředí naší školy.
    Návštěvnost školního webu je v průměru 450 návštěv za den.
    TEXTOVÁ - GRAFICKÁ REKLAMA
    Na této stránce v horní části (tedy pod odkazem „Sponzoři“ z hlavní strany) bude umístěno Vaše logo (dodáte nebo Vám je vytvoříme) s max. rozměry 180 x 60 px. Logo může sloužit jako odkaz na Váš web.
    CENA – služba, finance či Vaše zboží (pomůcky do výuky, vybavení učeben či ceny do soutěží) v minimální hodnotě 500 Kč/rok.
Těšíme se na Vaši spolupráci s naší školou!
Mgr. O. Němec,
učitel IT
Copyright (c) 2004 – 2018, ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace