Co nevím, to si najdu
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012


Ukaž se!
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2011/2012


Najdi, co neznáš!
2013/2014 – 2., 51.– 209. místo
2012/2013 – 21.– 112. místo
2011/2012 – 16., 21.–175. místo
2010/2011 – 16., 17., 21.–86. místo
2009/2010 – 4., 7.–9., 10., 13. místo
2008/2009 – 21.–119. místo
2007/2008 – 11., 12., 21.–120. místo
2006/2007 – 130.–268. místo














TOPlist



Výsledky soutěže „Ukaž se!“ ve šk. roce 2018/2019


Vyhodnocení soutěže

Od 4. února do konce dubna měli žáci naší školy, vytvářející webové stránky, možnost přihlásit svůj web do soutěže Ukaž se! Zaměření obsahu webových stránek bylo libovolné. Pro získání co největšího počtu bodů od tříčlenné poroty museli autoři webů splnit několik daných kritérií. Nejlépe byly hodnoceny weby s vlastními textovými informacemi, fotografiemi či natočenými videi.
Do soutěže se zapojilo 13 žáků 7. až 9. roč. celkem se 14 projekty.
Nejvíce bodů získal stejně jako v minulém šk. roce web Nikoly O. z třídy 8. B. Celkem obdržela 32 bodů z maximálního počtu 45. Na druhém místě skončila Lucie M. ze 7. A s 31 body, třetí místo obsadila Ela T. ze 7. B s 30 body.
Žáci na prvním až desátém místě viz tabulka níže, kteří měli nejvíce bodů od tříčlenné poroty (paní uč. Málková, pan uč. Vala, pan uč. Němec), si převzali diplomy a hodnotné ceny.
Na závěr si dovolím poděkovat paní učitelce Málkové a panu učiteli Valovi za pomoc při hodnocení webů a také společnosti Webnode a firmě Megatronic, které věnovaly ceny soutěžícím.
Mgr. Otmar Němec


Umístění prvních deseti

Umístění Jméno, třída Počet bodů
1. Nikola Orságová, 8. B 32
2. Lucie Moresová, 7. A 31
3. Ela Tasyürek, 7. B 30
4. Aneta Pospíšilová, 8. C 27,5
5. Kateřina Žaludová, 7. A 26,5
6. Barbora Plačková, 8. C 26
7. Tereza Řezáčová, 7. A 25,5
8. Šárka Tomečková, 8. C 25,5
9. Kristýna Žižková, 8. B 24,5
10. Filip Čech 23
* při shodnosti bodů rozhodvalo datum dřívějšího přihlášení webu do soutěže


Fotografie žáků a cen při předávání
































Kompletní přehled všech soutěžních webů:


svetadily3.webnode.cz

Jméno: Tereza Ř.
Třída: 7. A
Datum zveřejnění: 4. 2. 2019

cestovaniitalie-cz.webnode.cz

Jméno: Aneta P.
Třída: 8. C
Datum zveřejnění: 5. 2. 2019

hadi82.webnode.cz/zajimavosti-o-hadech

Jméno: Kateřina Ž.
Třída: 7. A
Datum zveřejnění: 6. 2. 2019

jack-russell-terier06.webnode.cz

Jméno: Lucie M.
Třída: 7. A
Datum zveřejnění: 6. 2. 2019

pro-games-potreby.webnode.cz

Jméno: Kristýna Ž.
Třída: 8. B
Datum zveřejnění: 17. 2. 2019

gta-5-online-navot-cz.webnode.cz/

Jméno: Petr V.
Třída: 7. B
Datum zveřejnění: 20. 2. 2019

warface675.webnode.cz/

Jméno: Filip Č.
Třída: 9. A
Datum zveřejnění: 1. 3. 2019

potrebypromazlicky1.webnode.cz/

Jméno: Nikola O.
Třída: 8. B
Datum zveřejnění: 7. 3. 2019

herni-pc-a-notebooky.webnode.cz/

Jméno: David P.
Třída: 8. A
Datum zveřejnění: 7. 3. 2019

vse-pro-sport07.webnode.cz/

Jméno: Barbora P.
Třída: 8. C
Datum zveřejnění: 29. 3. 2019

sluzuu.webnode.cz/

Jméno: Šárka T.
Třída: 8. C
Datum zveřejnění: 29. 3. 2019

jesterky3.webnode.cz/

Jméno: Kateřina Ž.
Třída: 7. A
Datum zveřejnění: 25. 4. 2019

soutez9.webnode.cz/

Jméno: Tobiáš F.
Třída: 8. B
Datum zveřejnění: 26. 4. 2019

turecko44.webnode.cz/

Jméno: Ela T.
Třída: 7. B
Datum zveřejnění: 30. 4. 2019


Zpět na hlavní stranu