ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Datum   Třída  Název akce Informace
prosinec 2019, leden 2020 1. - 5. roč. Bruslení ZIMNÍ STADION ROSICE
Bruslení probíhá v rámci výuky.
ODJEZD od školy v 9. 10 hod. Návrat do školy do 11. 40 hod.
Výuka bude ukončena dle rozvrhu.
Pedagogický doprovod zajišťují třídní učitelé jednotlivých tříd.

S sebou: vhodné oblečení na bruslení - oteplovačky, rukavice, helmu, brusle, svačinu, pití, popř. malé kapesné v drobných mincích (na automaty s občerstvením).
Brusle je nutné opatřit chrániči, uložit je do pevné tašky.
Bez rukavic, helem a vhodného sportovního oblečení nebudou děti z bezpečnostních důvodů vpuštěny na led. Svačiny jsou vždy centrálně zrušeny.
Děti, které trpí nevolností, budou mít v označené obálce léky na cestu. Předají je svému učiteli. Rodiče zváží, zda je jejich podání na takto krátkou cestu nutné.
20. 9. 7. C Exkurze do Anthroposu V pátek 20. 9. 2019 pojedeme na vlastivědnou exkurzi do Brna do Anthroposu k učivu pravěk.
Ráno přijdou žáci normálně do třídy a budeme mít 1 vyučovací hodinu, pak se nasvačíme a pojedeme autobusem do Brna.
Exkurze je objednaná na 10.00 hod.
Návrat 12.35 - 13.00 hod. Žáci půjdou na oběd a domů.
S sebou: batůžek, pouzdro, svačina, pití, čip, klíče, pláštěnka, kapesníky, drobné kapesné, léky proti nevolnosti dle uvážení.
12. 9. 7. C Adaptační program Sraz: v 8h u ZŠ TGM Ivančice
Návrat: v 12.30h. ZŠ TGM Ivančice