ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Datum   Třída  Název akce Informace
prosinec 2019, leden 2020 1. - 5. roč. Bruslení ZIMNÍ STADION ROSICE
Bruslení probíhá v rámci výuky.
ODJEZD od školy v 9. 10 hod. Návrat do školy do 11. 40 hod.
Výuka bude ukončena dle rozvrhu.
Pedagogický doprovod zajišťují třídní učitelé jednotlivých tříd.

S sebou: vhodné oblečení na bruslení - oteplovačky, rukavice, helmu, brusle, svačinu, pití, popř. malé kapesné v drobných mincích (na automaty s občerstvením).
Brusle je nutné opatřit chrániči, uložit je do pevné tašky.
Bez rukavic, helem a vhodného sportovního oblečení nebudou děti z bezpečnostních důvodů vpuštěny na led. Svačiny jsou vždy centrálně zrušeny.
Děti, které trpí nevolností, budou mít v označené obálce léky na cestu. Předají je svému učiteli. Rodiče zváží, zda je jejich podání na takto krátkou cestu nutné.
22. 11. 8. B, 8. C Exkurze výtvarné výchovy do Moravské galerie Brno Dne 22. 11. 2019 se koná exkurze výtvarné výchovy do Moravské galerie Brno.
Sraz v 8:00 před školou, odjezd busem v 8:15 od školy, příjezd cca 13:30 ke škole.
Pedagogický doprovod: Mgr. Bubeníková, Mgr. Sedlářová
21. 11. 8. A Exkurze výtvarné výchovy do Moravské galerie Brno Dne 21. 11. 2019 se koná exkurze výtvarné výchovy do Moravské galerie Brno.
Sraz v 8:00 na vlakovém nádraží. Odjezd vlakem 8:16, příjezd cca 12:50 (příp. 13:40).
Pedagogický doprovod: Mgr. Bubeníková, Mgr. Trojanová
21. 10. 4. A Dopravní hřiště Oslavany sraz v 7.10 h odjezd v 7.30 h z aut.zastávky Oslavanská
odjezd v 12.08 h z aut. zastávky Oslavanská
příchod ke škole ve 12.25 h
S sebou: sportovní oblečení a obuv, cyklistickou helmu, pláštěnku, svačinu, pití, čip, klíče od šatní skříňky.
Program: teoretická část v učebně a praktická část (jízda na kolech a jízda zručnosti) na dopravním hřišti. Po skončení akce jdou děti na oběd nebo domů.
ped. dozor Mgr. Dagmar Šacherová
18. 10. 4. A, 6. A Exkurze – Slovanské hradiště Mikulčice sraz v 6.50 h
odjezd v 7.00 h
začátek programu v 9.30 h
předpokládaný odjezd v 12.45 h
předpokládaný návrat kolem 15 h
název programu: Velkomoravský den s archeologem a skupinou Styrke
tematická beseda Hlaholice
Během pobytu mohou jít děti na vyhlídkovou věž cena je 40 Kč (není součástí vybraných peněz).
S sebou: vhodné oblečení a obuv, pláštěnku nebo jinou nepromokavou bundu s kapucí, svačinu a pití na celý den, peníze na útratu (suvenýry aj.), čip, klíče od šatní skříňky.
Prosím odhlaste si obědy a svačiny ve školní jídelně, děkuji.
10. 10. 4. B Dopravní hřiště Oslavany Ve čtvrtek 10. 10. 2019 pojedeme na výukový program na dopravní hřiště v Oslavanech.
Sraz: 7.15 hod. v šatně školy.
Odchod od školy: 7.20 hod.
Návrat do 12.35 hod. S sebou: batůžek, cyklistickou helmu, pláštěnku, čip, klíče, kapesníky, pouzdro, sportovní oblečení a obuv dle počasí (budeme se větší část dopoledne pohybovat venku).
V případě deštivého počasí bude akce zrušena a budeme se učit ve škole.
10. 10. 5. A, 5. B VIDA – SCIENCE CENTRUM BRNO
(program Chytřejší než Holmes?)
Sraz před školou: 7.45 hod., odjezd v 7. 55 hod.
Návrat kolem 13. 00 hod. Po návratu jdou žáci sami domů.
S sebou do batůžku: svačinu a pití, pláštěnku, klíč od šatní skříňky a čip, příp. drobné na suvenýry.
V případě potřeby zašlete k rukám tř. učitele v obálce léky proti nevolnosti v autobusu na zpáteční cestu.
Svačinky ve školní jídelně jsou centrálně zrušeny.
Pedagogický dozor vykonávají tř. učitelky 5. A a 5. B.
4. 10. 4. A, 4. B Výukový program v ZOO BRNO V pátek 4.10.2019 pojedeme na výukový program do ZOO (Den zvířat).
sraz : v 7.45 h v šatnách
odjezd: v 8 h od ZŠ
návrat: 12.35 – 13 h
S sebou: batůžek, svačina, pití, čip, klíče, pláštěnka, kapesníky, drobné kapesné, léky proti nevolnosti dle uvážení.
Během exkurze se budeme pohybovat i venku, zvolte vhodné oblečení i obuv.
pedagogický dozor Mgr.Videmanová, Mrg.Šacherová
20. 9. 7. C Exkurze do Anthroposu V pátek 20. 9. 2019 pojedeme na vlastivědnou exkurzi do Brna do Anthroposu k učivu pravěk.
Ráno přijdou žáci normálně do třídy a budeme mít 1 vyučovací hodinu, pak se nasvačíme a pojedeme autobusem do Brna.
Exkurze je objednaná na 10.00 hod.
Návrat 12.35 - 13.00 hod. Žáci půjdou na oběd a domů.
S sebou: batůžek, pouzdro, svačina, pití, čip, klíče, pláštěnka, kapesníky, drobné kapesné, léky proti nevolnosti dle uvážení.
12. 9. 7. C Adaptační program Sraz: v 8h u ZŠ TGM Ivančice
Návrat: v 12.30h. ZŠ TGM Ivančice