Dnes je 20. 05. 2018 – dnes má svátek Zbyšek, zítra Monika.
Archiv | O škole | E-deska | Zaměstnanci | Žáci | Studium | Školní události | Volný čas | Jídelníček | Kontakty | Sponzoři

MAPA ŠKOLY

Mapa školy
Detailně zakreslené 2D mapy
4 podlaží, interaktivní 3D mapy.

JSME SOUČÁSTÍ PROJEKTŮ

Zelená škola

Recyklohraní

POČÍTAČOVÉ KURZY

Počítačové kurzypro mírně pokročilé
pro začátečníky
individuální kurzy

Rychlá REGISTRACE vyplněním formuláře.

SOUTĚŽE PRO ŽÁKY

Internetové soutěže Pro všechny soutěživé nabízíme vědomostní soutěže o atraktivní ceny. Sledujte výsledky našich žáků.

ŠKOLNÍ SBĚR

Školní sběr Aktuálně sbíráme:
– starý papír
– víčka z PET lahví
– elektroodpad
– pomerančová kůra

WEBY TŘÍD A KROUŽKŮ

webové stránky jednotlivých tříd a kroužků Některé třídy a kroužky naší školy mají vlastní webové prezentace:

- zájmový útvar Zpěvánek
- třída 2. A
- třída 2. B

INFORMACE O WEBU

Návštěvnost webu

Aktualizace webu
– každý pracovní den

<<< Zpět Hlavní strana Vpřed >>>

Autorská práva

Školní web je majetkem ZŠ TGM Ivančice, jeho technickou správu zajišťuje webmaster školy prostřednictvím licencovaného či volně šiřitelného software:
  • Práce s textem: Golden Html Editor, PSPad, MS Word, Poznámkový blok,
  • Práce s grafikou: Zoner Photo Studium 8, IrfanView, Gimp, Web Album Generator atd.
  • Práce s videem: Windows Movie Maker, Pinacle Studio 11.1,
  • Interaktivní testy: Hot Potatoes, volně šiřitelné PHP scripty.

Autory článků průběžně zveřejňovaných na školním webu jsou učitelé a žáci ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1 (= majetek školy). Jejich distribuce (možné pouze po souhlasu vedení školy), záměrné pozměňování a falšování autorství je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO!!!

Všechny fotografie a videa jsou volně ke stažení (pro vlastní archivaci), jejich distribuce (možné pouze po souhlasu vedení školy), záměrné pozměňování s cílem poškození konkrétních osob je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO!!! V případě nesouhlasu zákonného zástupce žáka s pořizováním digitálních fotografií a jejich následným zveřejňováním na školním webu, Ivančickém portálu, Ivančickém zpravodaji (zachycující konkrétní osobu) musí tuto skutečnost písemně ohlásit vedení školy (souhlas/nesouhlas vyjadřují zákonní zástupci vždy na začátku školního roku).

Copyright (c) 2004 – 2018, ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace