Dnes je 19. 11. 2017 – dnes má svátek Alžběta, zítra Nikola.
Archiv | O škole | E-deska | Zaměstnanci | Žáci | Studium | Školní události | Volný čas | Jídelníček | Kontakty | Sponzoři

JSME SOUČÁSTÍ PROJEKTŮ

Zelená škola

Recyklohraní

ŠKOLNÍ SBĚR

Školní sběr Aktuálně sbíráme:
– starý papír
– víčka z PET lahví
– elektroodpad
– pomerančová kůra

SOUTĚŽE PRO ŽÁKY

Internetové soutěže Pro všechny soutěživé nabízíme vědomostní soutěže o atraktivní ceny. Sledujte výsledky našich žáků.

POČÍTAČOVÉ KURZY

Počítačové kurzy Aktuální info. o PC kurzech. Pořádáme tyto kurzy:
pro začátečníky
pro mírně pokročilé
individuální kurzy

WEBY TŘÍD A KROUŽKŮ

webové stránky jednotlivých tříd a kroužků Některé třídy a kroužky naší školy mají vlastní webové prezentace:

- zájmový útvar Zpěvánek
- třída 2. A
- třída 2. B

FreeZ klub a ICM Ivančice

ICM Ivančice a R-klub mládeže Informační centrum pro mládež je místo, které poskytuje mladým lidem informace z oblastí jako jsou vzdělávání, práce, cestování, volný čas...

INFORMACE O WEBU

Návštěvnost webu

Aktualizace webu
– každý pracovní den

<<< Zpět Hlavní strana Vpřed >>>

Autorská práva

Školní web je majetkem ZŠ TGM Ivančice, jeho technickou správu zajišťuje webmaster školy prostřednictvím licencovaného či volně šiřitelného software:
  • Práce s textem: Golden Html Editor, PSPad, MS Word, Poznámkový blok,
  • Práce s grafikou: Zoner Photo Studium 8, IrfanView, Gimp, Web Album Generator atd.
  • Práce s videem: Windows Movie Maker, Pinacle Studio 11.1,
  • Interaktivní testy: Hot Potatoes, volně šiřitelné PHP scripty.

Autory článků průběžně zveřejňovaných na školním webu jsou učitelé a žáci ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1 (= majetek školy). Jejich distribuce (možné pouze po souhlasu vedení školy), záměrné pozměňování a falšování autorství je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO!!!

Všechny fotografie a videa jsou volně ke stažení (pro vlastní archivaci), jejich distribuce (možné pouze po souhlasu vedení školy), záměrné pozměňování s cílem poškození konkrétních osob je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO!!! V případě nesouhlasu zákonného zástupce žáka s pořizováním digitálních fotografií a jejich následným zveřejňováním na školním webu, Ivančickém portálu, Ivančickém zpravodaji (zachycující konkrétní osobu) musí tuto skutečnost písemně ohlásit vedení školy (souhlas/nesouhlas vyjadřují zákonní zástupci vždy na začátku školního roku).

Copyright (c) 2004 – 2017, ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace