V sobotu 22. 1. 2022 proběhl na ZŠ T. G. Masaryka Den otevřených dveří. Po dvou letech se ve škole sešlo velké množství návštěvníků z řad rodičů, bývalých žáků, ale i budoucích žáků 1. a 6. ročníků.

Zavzpomínat si přišli i bývalí kolegové. Návštěvníci si za pomoci šikovných průvodkyň z 9. C mohli prohlédnout všechny prostory školy a zejména třídy, plné zajímavých prací a výrobků žáků.

Žákyně z 8. B pro všechny zúčastněné připravily soutěž „Znáš dobře naši školu.“ Pokud jste správně odpověděli, byli jste zařazeni do slosování o drobné ceny.

Kdo vyšel až do třetího patra, v malé počítačové učebně na něj čekal tým malých IT expertů, kteří předvedli své umění s ozoboty a jejich programováním.

Za přípravu a realizaci patří všem pedagogům, správním zaměstnancům a samozřejmě aktivním žákům poděkování.

Na základě závěrečného hodnocení malých i velkých se všem u nás líbilo a my bychom chtěli všem poděkovat, že i přes přísná mimořádná opatření naši školu navštívili a těšíme se na další společné akce.

Mgr. Jana Dvořáková

Foto: Mgr. O. Němec