Čas vánoční se nezadržitelně blíží. Pojďme si navodit vánoční atmosféru a zkusme ji zachytit ve fotografii!

Neboli vyhlašujeme fotografickou výzvu, tak trochu soutěžní, s námětem Vánoc (zátiší s ovocem, krajina, světla, symboly – prostě cokoli, co je s vánocemi spojené).

Fotku pošlete do Edookitu p. učitelce Bubeníkové nebo p. zástupkyni Kafkové, popř. emailem na adresu l.bubenikova@zstgmivancice.cz.

Ze všech příchozích fotografií bude vybráno 15 nejlepších, které postoupí do užšího finále. Pro ty pak budou v online anketě hlasovat žáci i rodiče a vystavíme je také v Galerii Na plotě. Tu úplně nejlepší, kterou vybere porota, použijeme pro školní péefku a tu pošleme všem přátelům školy.

Fotky můžete posílat do 5. 12., pak se soutěž uzavře a spustíme anketní hlasování.

Anketu ukončíme 10. 12. 2021. Výherci budou oceněni malým vánočním dárečkem.

Těšíme se a přejeme hezký předvánoční čas J

Leona Bubeníková a Milana Kafková