ZŠ T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Nikola O., žákyně 8. B
29. května třída 8. B uskutečnila výlet do LaserGame v Brně. Počasí se naštěstí docela vydařilo, avšak na začátku výletu se objevilo menší mrholení, a tak se žákům deštník hodil.
Ještě před samotnou LaserGame šli žáci na obhlídkovou trasu Brnem, kolem Petrova, sochy markraběte Jošta Lucemburského a kolem evangelického chrámu Jana Ámose Komenského, až žáci došli do nákupního centra Vaňkovka na oběd. Po obědě třída opustila nákupní centrum a vydala se konečně na LaserGame.
Žáci se rozdělili do dvou skupin, ve kterých spolu soupeřili v taktické aréně společně s jejich učitelkami – paní učitelkou Málkovou a paní učitelkou Hamrouni. Žáci měli možnost si LaserGame zahrát dokonce třikrát, a tak žádnou šanci nepromrhali a spojili všechny síly ve svém týmu, aby porazili své protihráče. Při hraní her se žáci pořádně zapotili, a pak již opustili LaserGame.
Ještě před odjezdem vlaku si žáci mohli koupit lahodný trdelník nebo zmrzlinu, která se po hrách výborně hodila. Třída si výlet maximálně užila a spokojeně se vracela vlakem zpátky do Ivančic.

Lukáš S., žák 8. B
Výlet se vydařil. Podívali jsme se do centra města. Paní učitelky nám prezentovaly dané památky Brna. Super byl i rozchod, který jsme dostali. Všechny nás to táhlo do McDonaldu na jídlo.
V LaserGame jsme hráli taktickou arénu. Pořádně jsme se u toho zapotili, ale bylo to úžasný. Jediné, co mě vadilo, byl plný vlak lidí. Zkrátka povedený výlet.

Tobiáš F., žák 8. B
Ve středu 29. května se žáci 8. B s doprovodem paní učitelky L. Málkové a paní učitelky L. Hamrouni vydali na jednodenní výlet do LaserGame. Jelikož předpověď počasí hlásila zataženo a přeháňky, výlet do Jungle parku byl zrušen a nahrazen LaserGame, ale i tak jsme si cestu užili.
V 8 hodin se žáci sešli na vlakovém nádraží v Ivančicích, kde začal jejich den. 8:16 odjížděl vlak přímo z Ivančic do Brna. Jak dojeli, vydali se na procházku, jelikož LaserGame byla objednána až na poledne. Po procházce měli rozchod ve Vaňkovce cca 1,5 hodiny, pak začala cesta do LaserGame. Jak žáci došli, dostali klíčky od skříněk a šli se převléct. Vyzkoušeli si taktickou arénu. V LaserGame jsou 2 arény – akční a taktická. Taktická je větší a lépe vybavená, hráli 3x 15 minut.
8. B se rozdělila do 2 týmů – zelený: Kamil, Helena, Anna, Vojta, Martin, Nikola, Vanesa a červený: Tobiáš, Michal, Jiří, Lukáš, Ela, Kristýna a paní učitelka z důvodu, že chyběl jeden. Takže si i paní učitelky vyzkoušely hrát a šlo jim to moc dobře. Po namáhavém boji a týmové spolupráci vyhrál celkově červený tým 3:0. Jelikož už byl čas výlet ukončit, tak se vydali na zpáteční cestu do Ivančic.
Po příjezdu do Ivančic výletní den skončil a všichni se rozešli. Žáci si odnesli hodně zábavy a chuti tam jít znovu.


foto001_small.jpg foto002_small.jpg foto003_small.jpg foto004_small.jpg foto005_small.jpg
foto006_small.jpg foto007_small.jpg foto008_small.jpg foto009_small.jpg foto010_small.jpg
foto011_small.jpg foto012_small.jpg foto013_small.jpg foto014_small.jpg foto015_small.jpg
foto016_small.jpg foto017_small.jpg foto018_small.jpg


Foto: Mgr. L. Málková